Zorlu Görevler İçin Özel Tasarlandı!

Tam Otomatik Haritalama

Haritacı Kaşif 2 ile 1.5 GSD değeri ile 40 hektara kadar alanı otomatik olarak tarayabilirsiniz. Otomatik olarak çekilen fotoğrafları kullanarak Nokta Bulutu, 2D/3D DSM, DEM, Ortofoto haritalarını, 3D modelleme çıktılarını, hali hazır harita ve daha fazlasını çok rahat bir şekilde alabilirsiniz.

KAMERA

Haritacı Kaşif 2 modelinde, 42.4 megapixel 35mm full-frame sensörlü Sony kamera teknolojisi ve de 2 eksenli servo stabilizör sistemi ile birlikte daha kaliteli fotoğraf çekme imkanı tanımaktadır.
Haritacı Kaşif 2 modeli Termal kamera, NDVI kamera, Lidar gibi pek çok faydalı yükler de kolaylıkla entegre edilebilir.
*Sony A7R II opsiyoneldir.

HER YERE GÖTÜR, HER YERDE UÇ

Haritacı Kaşif 2 modeli Robosys Mekatronik Sistemleri tarafından üretilen yerli bir çözümdür.
Dünyadaki en iyi otopilot kartı olan Pixhawk2 uçuş kontrol kartı ile mükemmel uçuş performansı ve akıllı kullanım modlarını siz müşterilerimiz ile buluşturmaktadır.
Haritacı Kaşif 2; Otomatik tarama, Otomatik fotoğraf çekme, Otomatik kalkış-iniş,
batarya bitmek üzere iken otomatik olarak kalktığı yere geri dönüş, olduğu yere iniş gibi barındırdığı akıllı özellikleri sayesinde kullanıcılarına kolay bir kullanım sağlamaktadır. Manuel, Otonom, Posizyon Sabitleme, Yükseklik Sabitleme, Loiter, Follow me (Beni takip et) gibi özel uçuş modları ile kullanıcılarına pek çok akıllı özellik tanımaktadır.
Haritacı Kaşif 2 modeli her türlü zorlu şartlar altında kullanılması için özel olarak dizayn edilmiştir. Güçlü ve dayanıklı yapısıyla *50 km/saat rüzgarlarda zorlanmadan görevini yerine getirebilir. (* 40 km/s rüzgar hızından fazla ise ani hava değişimlerinden dolayı uçmak risklidir.)
Haritacı Kaşif 2 modeli 7200 gram ağırlığı ile SHGM'nin yayınlamış olduğu İnsansız Hava Aracı Sistemleri Talimatı'nda belirtilen İHA sınıflandırmasına göre İHA1 sınıfındadır.

Ürün İçeriği

Haritacı Kaşif 2 Drone
Kumanda
Batarya ( 1 adet - opsiyonel olarak arttırılabilir)
Batarya Şarj Cihazı
Haritalama Kamerası
Kamera Sabitleme Aparatı
Taşıma Kasası
2 günlük Teorik ve Uygulamalı Eğitim
2 yıl Garanti ve 2 yıl boyunca ücretsiz 6 Aylık Periyodik Bakımı
Her zaman ulaşabileceğiniz teknik destek hizmeti